Başkan Sandıkçı: Vatandaşlarımızın Talep ve Önerilerine Büyük Önem Veriyoruz

Başkan Sandıkçı: Vatandaşlarımızın Talep ve Önerilerine Büyük Önem Veriyoruz

  • 0
  • 0

Samsun Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Cuma namazı sonrasında vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinleyen Başkan Sandıkçı, “Hemşerilerimizle el ele ilçemizi daha da güzelleştirmek için çalışıyoruz” dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Belediye Evleri Mahallesi’nde bulunan Mevlana Cami’nde Cuma namazı sonrası vatandaşlarla bir araya gelerek onların talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşlarla sohbet eden, onların talep ve önerilerini dinleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik Belediyesi Gönül Sofrası İkram Aracı ile ikramlarda bulundu.

Başkan Sandıkçı, “İlçemize örnek eser ve hizmetleri kazandırırken, muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla istişarelerde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın talep ve önerilerine büyük önem veriyoruz. Kendilerini ziyaret ediyor, her fırsatta bir araya gelerek talep ve önerilerini dinliyoruz. Talepler doğrultusunda çalışmalarımızı hızla tamamlıyoruz. Hemşehrilerimizle el ele ilçemizi daha da güzelleştirmek için çalışıyoruz. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

Canik Belediyesi Gönül Sofrası İkram Aracı’nda vatandaşlara ikramlarda bulunan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’ya, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay da eşlik etti. 

Haber : DHA

Rize'deki en uzun şelale hangisidir?

Yorum Yap