• 08 Şubat 2023 Çarşamba
  • Rize AÇIK
  • 00:00
    8 Şubat 2023 İmsak: Güneş: Öğle: İkindi: Akşam: Yatsı:

Reklam Seçenekleri

YAYIN GRUBUMUZ
Rizedeyiz.Com
Rize Gündem Gazetesi
Karadeniz Gündem Gazetesi
Rize Takip Sosyal Medya 
rizetakip.com

Rize’den tüm dünyaya yayın yapan www.rizedeyiz.com internet haber sitesi günlük ortalama ziyaretçisinin yüzde 70’ini Karadeniz bölgesi, yüzde 20 ziyareti Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük illerden alırken yüzde 10 ziyaretçisini ise yurt dışından almaktadır.

2006 yılında Rizedeyiz Bilgi İşlem tarafından kurulan ve kurulduğu günden bu yana Rize’de aktif olarak faaliyet gösteren,  Alexa  (Dünyadaki Sitelerin Sıralamasını Tutan Şirket)  kayıtlarına göre,  Rize'nin en çok ziyaret edilen internet haber sitesinden biri konumunda olan haber sitemiz, Rize’yi ilgilendiren bütün haber ve gelişmeleri takip etmektedir. Özel haber anlayışı ile ziyaretçisine birçok haberi hızlı ve detayları ile sunan internet haber platformu, bunun yanında kentin tanıtımına sağladığı içeriklerle katkı vermektedir.  

RİZE GÜNDEM - KARADENİZ GÜNDEM GAZETELERİ
Basılı medyada ise Rize Gündem ve Karadeniz Gündem Gazeteleriyle temsil ediliyoruz. Rize’de günlük yayınlanan ve il sınırları içerisinde abone, bayi satışı, kurum ve kuruluşlara ücretsiz dağıtımı ile birlikte gazete sayfalarımız online ortamla (mail, whatshap, sosyal paylaşım alanı) beraber günlük 3.000 kişiye ulaşmaktadır. Güncel ve farklı haber anlayışıyla gün geçtikçe daha da büyük kitlelere ulaşmayı hedefleyen gazetelerimiz, her gün kesintisiz okuyucularına ulaşmaktadır. Dizgi özgünlüğümüz ve özel haber anlayışımızla gazetecilik sektöründe öncü olmayı sürdürüyoruz. Gazetelerimiz aynı zamanda her gün online www.rizedeyiz.com adresinden okunabilmektedir. http://www.rizedeyiz.com/RizeGazeteArsivi.html
 
Alabileceğiniz Reklam Hizmetinin Ana Başlıkları 
-İnternet haber sitemizde istediğiniz uygun gördüğünüz boyutta manşet yanı, haber iç, kenar ve manşet altı reklâm bandı eklenecektir. 
-İşletmenize internet haber sayfasında ve gazetede haber desteği, 
-Üst manşette sunum, 
-Sosyal medyada haberlerin paylaşım desteği,
-Sizin için önemli günlerde ve etkinliklerin duyurulmasında sitenin ana sayfası reklam desteği,
 
ZİYARET OKUNMA BİLGİLERİ
Rizedeyiz.com (Günlük google analistic kayıtlarına göre ortalama 5,500 ziyaretçi)
Rize Gündem -Karadeniz Gündem Gazeteleri  (Abone, bayi satışı, kurum ve kuruluşlara ücretsiz dağıtım, mail, whatshap, sosyal paylaşım alanıyla beraber günlük 3.000 kişiye ulaşmaktadır.) 
 
-Vereceğiniz reklam bu üç alanda da yayına sunulacaktır. 
-Sizlerin markasını Rizedeyiz.Com, Rize Gündem ve Karadeniz Gündem Gazeteleri altında tanıtmak istiyoruz. 
-Gönderilecek kampanyalarla sitede yayınlanacak görsel istediğiniz aralıklarla değiştirilecektir. 

-Fiyat teklifi için bize ulaşın. 

İletişim
Erhan Alpaydın
Rize Gündem Gazetesi -  Karadeniz Gündem Gazetesi  - Rizedeyiz.Com
Adres: Tevfik Mataracı İş Merkezi No:202 Atatürk Caddesi Tophane Mah. Merkez/Rize
rizedeyiz@gmail.com
İş Tlf – 04642146223