Satır: Rizespor Mücadeleci Oyununu Gösteremiyor

Satır: Rizespor Mücadeleci Oyununu Gösteremiyor

  • 0
  • 0

90+3 Programı'nda Çaykur Rizespor'un Gaziantep FK maçını değerlendiren spor yorumcusu İsmet Satır, “Rizespor sezon başındaki mücadeleci ve dinamizmi kaybetti o eski dinamizmi gösteremiyor” şeklinde yorumlarda bulundu.

Gazeteci Muhittin Sandıkçı'nın moderatörlüğündeki programda eski futbolcu, antrenör ve spor yorumcusu Osman Öksüz ile eski futbolcu ve antrenör İsmet Satır yorumlarıyla eşlik ediyor. 

Çaykur Rizespor’un mücadeleci ve dinamizmin eksik olduğunu vurgulayan İsmet Satır “Rizespor genç bir kadroya sahip bu takımın inişleri çıkışları olacağını söyledik. Evinde oynadığı maç ile deplasmanda oynadığı maçlarda mücadele ruhu yok. Oyun performansında her maçta farklı bir oyun oynanmamalı. Rizespor sezon başındaki mücadeleci ve dinamizmi kaybetti o eski dinamizmi gösteremiyor.” ifadelerini kullandı. 

Çaykur Rizespor’un hücum hattının gol üretiminde sıkıntılar olduğunu belirten Osman Öksüz, “Rizespor bu maçta konsantre olamadı. Gaziantep FK maç taktiği hızlı adamları ile beraber ileri çıkmaktı. Rizespor’da bu maç bir oyun göremedik. Rizespor’un santrafor mevki sıkıntılı mevcut oyuncular katkı veremiyor. Rizespor Kış transfer döneminde ileri hatta 4 tane iyi oyuncu transfer etmeli” dedi. 

Haber : YUSUF KÜÇÜKAYDIN

2018-2021 yılları arasında Çaykur Rizespor başkanlığını üstlenen kişi kimdir?

Yorum Yap