RTEÜ'nün Tanıtımı İçin Toplantı Yapıldı

RTEÜ'nün Tanıtımı İçin Toplantı Yapıldı

  • 0
  • 0

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde, (RTEÜ) Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı liselerdeki okul yöneticilerinin katılımıyla üniversite tercihleri kapsamında tanıtım programı gerçekleştirildi.

RTEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen programa; RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, rektör yardımcıları Prof. Dr. Mete Avcı, Prof. Dr. Göktuğ Dalgıç, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, üniversitenin genel sekreteri Adnan Er, dekanlar, yüksekokul ve meslek yüksekokulu müdürleri katıldı.

Programda, Basın-Yayın, Enformasyon ve Halkla İlişkiler Müdürü Öğr. Gör. Dr. Taner Erol üniversite ile ilgili genel bir tanıtım yaptı.

Tanıtım sunumunun ardından, İl Milli Eğitim Müdürü Emen, öğrencilerin tercih döneminde dikkat etmeleri gereken hususlar hakkında bilgilendirmede bulundu. 

Rektör Yılmaz ise konuşmasında, üniversitenin kaliteli eğitim-öğretim olanakları ile araştırma-geliştirme altyapısına sahip olduğunu ifade ederek, öğrencilere sunmuş oldukları imkânlardan bahsetti. 

Program, soru-cevap kısmı ile sona erdi.

Haber : Kübra Büyük

Yorum Yap