Rize’de Ulaşım Alanında Ciddi Yatırımlar Yapılıyor

Rize’de Ulaşım Alanında Ciddi Yatırımlar Yapılıyor

 • 0
 • 1

Rize Belediyesi Ulaştırma Hizmetleri Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Taviloğlu, ilde ulaşım alanında ciddi yatırımların ve düzenlemelerin yapıldığını söyledi.

Rize Belediyesi Ulaştırma Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Taviloğlu ve Belediye Meclis Üyesi Yaşar Karaca, Rize Takip Medya Grubunu ziyaret ederek Gazeteci Aytekin Kalender ile gündem hakkında bilgi alışverişinde bulundu. 

Taviloğlu, Rize merkezde ki kentsel dönüşüm çalışmalarının bitimi ardından bir çok düzenlemenin hayata geçirileceğine değinerek, “Bu çalışmalar hem trafiğin rahatlaması hem de vatandaşımızın ulaşım konforunu artıracak. Ulaşım alanında Belediye Başkanımız Rahmi Metin öncülüğünde bir çok projemiz devam ediyor. Bunları kısım kısım hayata geçirmeye başladık. Sahil yolunda bat-çık projesi şehrin trafiğinde önemli yük alacaktır. Yeniköy mahallesinde ki düzenlemeler, Çevre Yolu bağlantıları şehrin bütününü ilgilendiren çalışmalardır. Önümüzdeki yıllarda artan araç sayısına rağmen şehrimizde ulaşım alanında önemli yatırımların yapıldığını hissedeceğiz” dedi.   

Rize Takip Medya Grubu adına Gazeteci Aytekin Kalender, ziyaretlerinde ve verdikleri bilgilerden dolayı misafirlerine teşekkür etti.

 

Haber : Yusuf Küçükaydın

 • Misafir

  Misafir

  Boş beleş sözler sallasınlar eğlensinler. Margirus ile yolculuğa devam. Ülkenin en geri kalmış toplu taşıma ve trafiği Rize de.

  Cevap yaz
  22.09.2023 17:28
Yorum Yap