Öksüz: Herşeye Rağmen Bu Maçtan 1 Puan Almak Önemli

Öksüz: Herşeye Rağmen Bu Maçtan 1 Puan Almak Önemli

  • 1
  • 0

90+3 Programı'nda Çaykur Rizespor'un Antalyaspor maçını değerlendiren spor yorumcusu Osman Öksüz, “Rizespor iyi mücadele etti. Herşeye rağmen bu maçtan 1 puan almak önemli” şeklinde yorumlarda bulundu.

Gazeteci Muhittin Sandıkçı'nın moderatörlüğündeki programda eski futbolcu, antrenör ve spor yorumcusu Osman Öksüz ile eski futbolcu ve antrenör İsmet Satır yorumlarıyla eşlik ediyor. 

Çaykur Rizespor’un mücadeleci ve isteki top oynadığını belirten İsmet Satır “ 2 takımın son haftalardaki performansına bakarsak alınan 1 puan son derece önemli. Milli aralardan sonra puan alamıyorduk puan aldık. Maçta çok pozisyon oldu ama bitirmekte zorlandık. İyi bir mücadele vardı sahada. Rizespor iyi mücadelesiyle 1 puanı haketti ” ifadelerini kullandı. 

Çaykur Rizespor’un kazanmasına rağmen oyun olarak eksik olduklarını belirten Osman Öksüz, “Çaykur Rizespor 70 dakikada iyi futbol oynadı. Orta sahamızda Shelvy ile beraber topu kazanıyoruz. Hücuma topu taşıdıktan sonra final paslarını ve net pozisyonlar bulamıyoruz. Bulduğumuz pozisyonları bitirmekte zorlanıyoruz. İyi koşan iyi mücadele eden bir takımız. Ayrıca son maçlarda kalemizde çok pozisyon veriyoruz Gökhan çok iyi performans gösterdi ama defansta daha da güçlenmemiz lazım. Herşeye rağmen bu maçtan 1 puan almak önemli” dedi.

Haber : YUSUF KÜÇÜKAYDIN

Senoz Vadisi hangi ilçe sınırları içerisindedir?

Yorum Yap