Mete Ailesinden Teşekkür Mesajı

Mete Ailesinden Teşekkür Mesajı

  • 0
  • 0

Saffet ve Muhammet Mete kardeşler, vefat eden anneleri Keriman Mete'nin cenaze törenine katılan, taziyelerde bulunan ve mesaj gönderenlere yayınladıkları mesajla teşekkür ettiler.

Aile büyüğümüz varlığımız annemizin vefatı vesilesiyle; tüm eş, dost, akraba ve hemşerilerimiz gerek cenaze törenine ve gerekse taziyemize gelerek veya telefonla arayarak bizleri bu acı günümüzde yalnız bırakmadılar.

Uzaktan yakından cenazemize katılan, taziye ziyaretinde bulunan, mesaj gönderen, telefonla başsağlığı dileyen, internet aracılığı ile mesajını ileten, definden önce ve sonra taziyemize gelip acımızı paylaşan, Türkiye'nin her yerinden dualarını esirgemeyen akrabalarımıza, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, hemşerilerimize ve gönüldaşlarımıza ailemiz adına çok teşekkür ediyoruz. Cümle geçmişlerimize Allah'tan rahmet, herkese sağlık ve afiyet dileriz. Acılar paylaştıkça azalır, fakat bizim acımızı biricik annemizi unutamayacağız.  

Bizlerin acılı günülerinde işlerini bırakarak yanımızda olan eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu, Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, Rize Milletvekilleri Muhammed Avcı, Harun Mertoğlu, Tahsin Ocaklı, Erzurum Milletvekili Selami Altınok, Muğla Milletvekili Kadem Mete, Trabzon Milletvekili Yılmaz Büyükaydın, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, RTEÜ Rektörü Yusuf Yılmaz, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sati Gürsoy, Giresun Çavuşlu Belediye Başkanı Fatih Duzcu, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, eski İLBANK Genel Müdürü Yusuf Büyük, Trabzon Ak Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu, Rize Ak Parti İl Başkanı Hikmet Ayar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Rize Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Adalet Komisyonu Başkanı Yasin Temel, Baro Başkanı Ümit Peçe, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları ve yöneticileri, İl Genel Meclisi Başkan ve Üyeleri, ilçe belediye başkanları, il müdürleri, daire amirleri, mahalle ve köy muhtarları ve çok sayıda akrabamız ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah bizleri ve sizleri sevdiklerinizden ayırmasın.

SAFFET – MUHAMMET METE VE METE AİLESİ

Haber : Yusuf Küçükaydın

Mete Ailesi Acı Kaybı

Mete Ailesi Acı Kaybı

İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete'nin annesi Keriman Mete hayatını kaybetti.

Görev yaptığı dönemde hayatını kaybeden Rize İl Milli Eğitim Müdürü kimdir?

Yorum Yap