Korkmaz: Duygularınızla Hareket Ederseniz Kazananlardan Olursunuz

Korkmaz: Duygularınızla Hareket Ederseniz Kazananlardan Olursunuz

  • 0
  • 0

Spor Toto 1. Lig'de normal sezonun son haftasında konuk ettiği Altınordu ile 0-0 berabere kalarak Süper Lig'e yükselen Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Bülent Korkmaz, "Duygularınız ile hareket ederseniz kazananlardan olursunuz. Rizespor'a hayırlı olsun." dedi.

Kendisine ve takıma destek verenlere teşekkür eden Bülent Korkmaz, “Sezon başı aile ortamı yakalarsak istediğimiz başarıyı yakalayacağımızı söylemiştim. Kurallara uyan, kuralları benimseyen herkesle çalışacağımı söylemiştim. Aile olursanız, bütün olursanız, başarırsınız. Beni buraya getiren Tahir Kıran başkana teşekkür ederim. Onunla birlikte geldik. Ondan sonra İbrahim Turgut başkan geldi. Bana inandığını, güvendiğini, sonuna kadar devam edeceğini söyledi. Bu işi başaracağımıza başkanımız, yöneticilerle birlikte inandı. Başarı için saha içi değil, saha dışı da çok yardımcı oldu” dedi.

"‘İSTİKRARLI, KALICI BİR RİZESPOR OLMALI’

Teknik direktörlük kariyerinde ilk kez şampiyonluk yaşadığını anlatan Korkmaz, “Şampiyonluk ilk oldu. Çok zor olduğunu, zorlanacağımızı, hatalar, yanlışlar yapacağımızı biliyordum. Önemli olan üzerinde takılmadan doğru yolda ilerlemek. Duygularınız ile hareket ederseniz,  kazananlardan olursunuz. Rizespor'a hayırlı olsun. Rizespor'dan ricam, bir düşüyor, bir çıkıyor. Geçmişte yaşanan hataları belirleyin. Benimle ya da bensiz önemli olan doğru yolda ilerlemesidir. Bunu yapmazsa yine aynı olur. Bu şehrin, kulübün doğru yolda doğru adımlar attığını bilmesi gerekir. İstikrarlı, kalıcı bir Rizespor olmalı. Planlama şimdiden yapılmalı" ifadelerini kullandı.

 

Haber :

Çaykur Rizespor, Süper Lig'e Yükseldi

Çaykur Rizespor, Süper Lig'e Yükseldi

Spor Toto 1. Lig'de normal sezonun son haftasında Çaykur Rizespor, konuk ettiği Altınordu ile 0-0 berabere kalarak Süper Lig'e yükseldi.

Karadeniz'deki yayla yollarını birbirine bağlamayı hedefleye projenin adı nedir?

Yorum Yap