KGM Kura Çekimi Ne Zaman, Saat Kaçta ?

KGM Kura Çekimi Ne Zaman, Saat Kaçta ?

  • 1
  • 0

Karayolları Genel Müdürlüğü işçi alımı kura tarihleri belli oldu. KGM işçi alımı kuraları illere göre farklı tarihlerde gerçekleştirilecek. Karayolları Genel Müdürlüğü, 3 bin işçi alımı kura tarihleri il il araştırılıyor. Peki KGM kura çekimi ne zaman, saat kaçta 2023? KGM kura sonuçları ne zaman belli olur?

KGM kura tarihleri için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Karayolları Genel Müdürlüğü 3 bin işçi alımı yapacak. 3 bin işçi alımı kura yoluyla belirlenecek. KGM işçi alımı kuraları için illere göre tarihler belirlendi. Peki KGM işçi alımı kura çekimi ne zaman? KGM kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

KGM KURALARI NE ZAMAN? 
KGM kura tarihleri belli oldu. Karayolları Genel Müdürlüğü işçi alımı kuraları 30-31 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. Kura çekimi tarihleri illere göre değişkenlik gösteriyor. İşte 30 ve 31 Mayıs tarihlerinde KGM işçi alımı kurası yapılacak iller;

30 MAYIS TARİHİNDE KURA ÇEKİMİ YAPILACAK İLLER; 
Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars. (Kura çekilişi saat 10:00’da Adana ili ile başlayarak il trafik koduna göre sıra ile çekilecek olup, en son Kars ili için çekiliş yapılarak tamamlanacaktır.)

31 MAYIS TARİHİNDE KURA ÇEKİMİ YAPILACAK İLLER; 
Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Karabük, Osmaniye, Düzce. (Kura çekilişi saat 10:00’da Kastamonu ili ile başlayarak il trafik koduna göre sıra ile çekilecek olup, en son Düzce ili için çekiliş yapılarak tamamlanacaktır.) ​

KGM KURA SONUÇLARI NEREDE AÇIKLANACAK? 
KGM kura çekildikten ve noter onayından geçtikten sonra "https://www.kgm.gov.tr/Sayfalar/KGM/SiteTr/Root/Duyurular.aspx" internet adresinden ilan edilecek.

Haber :

Kırılmış mısır, tereyağı ve ayrandan yapılan yöresel çorba?

Yorum Yap