İstanbul'da yağmur etkili oluyor

İstanbul'da yağmur etkili oluyor

  • 0
  • 0

İstanbul'da gece saatlerinde başlayan yağmur sabah saatlerinde de etkisini gösterdi. Sağanak yağışa hafta sonu hazırlıksız yakalananlar köprü altlarına sığındı. Esenyurt'ta sabah saatlerinde başlayan sağanak yağmurun ardından Yeşilkent Mahallesi'ndeki dere taştı. İstinat duvarı yıkıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı uyarıların ardından İstanbul'da beklenen yağmur gece saatlerinde başladı. Sabah saatlerinde de etkisini gösteren sağanak yağmur nedeniyle sokağa çıkanlardan bazıları hazırlıksız yakalandı.  Sağanak şeklinde etkili olan yağış nedeniyle hazırlıksız olanlar köprü altlarına sığındı.

ESENYURT'TA DERE TAŞTI, İSTİNAT DUVARI YIKILDI

Esenyurt'ta sabah saatlerinde başlayan sağanak yağmurun ardından Yeşilkent Mahallesi'ndeki dere taştı. İstinat duvarı yıkıldı. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarılarının ardından İstanbul'da gece saatlerinde yağmur başladı. Sabah saatlerinde de etksini gösteren sağanak yağmur nedeniyle Esenyurt'ta dere tartıştı. İstinat duvarı çöktü. Olay yerine belediye de ekipleri sevk edildi. Ekiplerin iş makineleriyle bölgedeki çalışması sürüyor. 

ARNAVUTKÖY'DE SAĞANAK YAĞIŞ ETKİLİ OLMAYA BAŞLADI

Arnavutköy'de sağanak yağış sonrası Arnavutköy deresi taştı, araçlar ilerlemekte zorlandı. Kapanan yolu ve rögarları açmak için ekipler çalışmalarını sürdürüyor.

Haber : DHA

Yorum Yap