Cumhurbaşkanı Rize’ye Geliyor: 3 Gün Rize’de Kalacak

Cumhurbaşkanı Rize’ye Geliyor: 3 Gün Rize’de Kalacak

  • 0
  • 1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bölgede düzenleyeceği mitingler için Rize’ye geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 gün Rize’de kalacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doğu Karadeniz Bölge illeri seçim mitingleri için 16 Şubat Cuma günü Rize’ye gelecek. 

SEÇİM YOL HARİTASI GÖRÜŞÜLECEK
Rize, Trabzon, Ordu ve Giresun’da düzenleyeceği mitingler için Rize’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, AK Parti’nin Rize’deki belde ve belediye başkan adayları ile bir araya gelerek, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde izleyecekleri yol haritasını görüşecek.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Rize’de aday gösterilmeyen mevcut belediye başkanlarıyla bir araya gelmesi bekleniyor.

MİTİNG PROGRAMI
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Doğu Karadeniz miting programı şöyle; 16 Şubat’ta Ordu ve Giresun’da miting düzenleyecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 16 Şubat akşamı Rize’ye gelecek ve 17 Şubat’ta Rize’de miting düzenleyecek. 18 Şubat günü Trabzon’da miting düzenlemeyi planlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, 18 Şubat akşamı Rize’ye gelerek Rize’den Ankara’ya dönmesi bekleniyor.

Haber : SONER KİRAZ

Rize halk kültüründe 'Çürük ayı' olarak adlandırılan ay hangisidir?

Yorum Yap