Çaykur Rizespor'dan TDV'nin Kampanyasına Destek

Çaykur Rizespor'dan TDV'nin Kampanyasına Destek

  • 0
  • 0

Türkiye Diyanet Vakfı'nın (TDV), 'Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş' sloganıyla başlattığı vekâlet yoluyla kurban bağışı kampanyasına Rize’den ilk destek Çaykur Rizespor Kulübü'nden geldi.

Rize İl Müftüsü Naci Çakmakçı, TDV Rize Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Reşit Karavin’le birlikte Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı İbrahim Turgut’u ziyaret ederek, Süper Lig'e yükselme başarısı gösteren yeşil-mavilileri tebrik etti ve başarı dileklerinde bulundu.

Vekâletle kurban bağışı kampanyası hakkında bilgi veren Müftü Çakmakçı, TDV'ye emanet edilen vekaletlerin görevli ve gönüllüler nezaretinde büyük bir titizlikle yerine getirildiğini ifade ederek bu yıl kurban bağışlarının başta deprem bölgesi olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki tüm ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını söyledi. 

Kurban vekâletini TDV'ye emanet eden Başkan Turgut, yönetim kurulu ve futbolcular adına birer kurban bağışında bulunarak “Bizleri böylesi anlamlı kampanyaya dahil eden Türkiye Diyanet Vakfı’na teşekkür ediyor, yönetim olarak futbolcularımızla birlikte kampanyayı destekliyor, bu kampanyaya taraftarlarımızın ve tüm Rizelilerin ilgisini bekliyoruz” dedi.

Haber : Yusuf Küçükaydın

Rizespor Süper Lig tarihinde ilk galibiyetini kime karşı aldı?

Yorum Yap