Burcu Binici'den Eski Eşine Çürük Göndermesi

Burcu Binici'den Eski Eşine Çürük Göndermesi

  • 1
  • 0

Burcu Binici (36), 1 Eylül 2022'de evlendiği rapçi Tankurt Manas (31) ile 22 Mart'ta boşanmıştı. Evlilikleri de boşanmaları da sürpriz olmuştu. Manas'ın, ünlü oyuncuyu aldattığı iddiası ise "Bu kararda herhangi bir üçüncü kişinin etkisi bulunmamaktadır" şeklindeki ortak açıklamayla yalanlanmıştı. Burcu Binici, eski eşine ağır bir gönderme yaptı.

Bir süredir boşanma iddialarıyla gündeme gelen Burcu Binici ve Tankurt Manas, evliliklerinde 1 yıl dolmadan ayrılmıştı. Çift, anlaşmalı olarak tek celsede yollarını ayırdı.

ÇÜRÜK GÖNDERMESİ

Oyuncu Burcu Binici önceki akşam Bağdat Caddesi’ndeki Folks adlı mekânın etkinliğindeydi.

Rap’çi Tankurt Manas ile eylülde evlenip martta boşanan Binici "Geçti bitti. Herkesin Allah çarşısına göre pazar versin. Bazen olmayınca olmuyor. Bilemiyorsun da. Karpuzu eline aldığında anlayamıyorsun ki çürük mü değil mi diye. Yapacak bir şey yok. Ben bitirdim o işleri" sözleriyle eski eşine ağır bir göndermede bulundu.

‘TOPUKLARINA SIKARLAR’

Karadenizli olan Burcu Binici lahmacun tartışmasına da katıldı. Muhabirlerin “Siz Bodrum sahillerinde 400 TL’ye lahmacun alır mısınız?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

"Rize’de olsa topuklarına sıkarlar. Mümkün değil bu fiyat benim memleketimde. Tercih meselesi demek ki alıcısı var ki bu rakamı koymuşlar. Bence saçma" cevabını verdi.

Haber :

Rize Kalesi'ni inşa ettiği bilinen Bizans imparatoru kimdir?

Yorum Yap