Turgut: Çaykur Rizespor’un Hiç Kimseye Gecikmiş Borcu Yok

Turgut: Çaykur Rizespor’un Hiç Kimseye Gecikmiş Borcu Yok

  • 0
  • 0

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı İbrahim Turgut, kulübün vadesi gelmiş ve ödenmemiş hiçbir borcu olmadığını söyledi.

Rizelilerin ve Rizesporlular'ın kendilerinden beklentilerini bildiklerini belirten Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı İbrahim Turgut yaptığı açıklamada, ''Bu sorumluluk çok ciddi bir sorumluluk, bunun bizler kadar siz basın mensupları da farkındasınız. Biz de bu ciddiyetin ve bu sorumluluğun farkındayız. İnşallah bu sorumluluğu yüzümüzün akıyla ve başarıyla tamamlamayı hedefliyoruz'' ifadelerini kullandı.

"Görevimizin Sorumluluğunun Bilincindeyiz"
Yaptıkları her işte hem vicdani hem ahlaki hem de bir Rizeli olarak işin doğrusunu yapmakta mükellef olduklarını söyleyen Turgut, ''Hep beraber istişare edip, yaptığımız her harekette hiçbir zaman şımarıklığa, aylaklığa ve önemsizliğe yer açmadan, işimizi ciddiyetle yapıp, işin sonunda 'doğrusunu yaptık' diyebilmeliyiz'' diye konuştu.

"Ödenmemiş Hiçbir Borcumuz Yok"
Kulübün mali durumundan bahseden Turgut şunları söyledi:

''Kulübün mali durumunu merak ediyorsunuzdur. Kulübümüzün vadesi gelmiş, ödenmemiş hiçbir borcu yoktur. Elhamdülillah borçlarımızı ödeyip, oyuncularımızın, ekibimizin, kadromuzun hiçbirine borcumuz yoktur. Her şey gününde ödenmektedir. Bu durum da Türkiye'de çok kulüp yoktur. Bunu da bilmenizi isteriz. Çaykur Rizespor güçlü bir takımdır. İnşallah bu gücümüzü başarılarımızla taçlandıracağız."

Haber :

Rize ile 'Kardeş Şehir' olan Japon kenti hangisidir?

Yorum Yap