Rizespor`da Transferde 3-4 Oyuncu Alacak

Rizespor`da Transferde 3-4 Oyuncu Alacak

 • 0
 • 2

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, takımın menfaatine transferler yapılacağını söyledi.  

Transfer için konuşan Üzülmez, "Devre arasında nasıl transfer edeceğimiz oyuncular olacaksa giden oyuncular da olacaktır. 3-4 oyunu alıp 2-3 oyuncu ile de yollarımızı ayıracağız. Ben bunu oyuncularıma da söylemiştim. Bunlar futbolun doğasında vardır. Önemli olan Çaykur Rizespor'un menfaatidir. Bu menfaat hepimizin üstündedir." dedi.

İbrahim Üzülmez, iyi ve doğru yolda olduklarını belirterek, "Bizlere inansınlar. Futbol anlamında biraz daha geliştirebiliriz ama kendimizi dev aynasında görmeyelim. Bu ligde herkes mücadele ediyor. Bakın İbrahim Üzülmez'in nerelerden nerelere gelip ne yaptığını herkes iyi görsün." diye konuştu.

Üzülmez, Leonard Kweuke ile ilgili de "Başkanımız, menajeri ile bugün Ankara'da bir görüşme yapacak. Toplantıdan çıkan sonuca göre bir karar verilecek. Şu an Gaziantep maçına yoğunlaştım. O konuyla ilgili başkanımız üstüne düşen görevi yerine getiriyor. Nasıl bir karar ortaya çıkar, hep birlikte göreceğiz." ifadelerini kullandı.

Haber :

Rize halk kültüründe oyun şeklinde yapılan bir çeşit 'Güneş duası ve töreni'ne ne ad verilir?

 • Levent Aşık

  Levent Aşık

  Bu takım bu kadro ile bu kafa ile süper lige zor çıkar bizi çekemeyenleride sevindirriiz. Yazık yazık gelen gideni aratır derlerdi öyle oldu.

  Cevap yaz
  22.12.2017 10:49
 • Remzi Gul

  Remzi Gul

  Oynamayan oyuncuları sat dört iyi adam al süper ligdeyiz

  Cevap yaz
  22.12.2017 00:02
Yorum Yap