• 20 Ağustos 2022 Cumartesi
  • Rize AÇIK
  • 00:00
    20 Ağustos 2022 İmsak: Güneş: Öğle: İkindi: Akşam: Yatsı:

Atmaca'nın Spor Toto 1. Lig'deki 8 Haftalık Programı Belli Oldu

Spor Toto 1. Lig'de ilk hafta müsabakalarına ilişkin program belirlendi. Çaykur Rizespor sezonun ilk haftasında 13 Ağustos Cumartesi günü saat 19.15'te sahasında Ankara Keçiörengücü'nü konuk edecek.

Atmaca'nın Spor Toto 1. Lig'deki 8 Haftalık Programı Belli Oldu

Spor Toto 1. Lig'de 1 - 8. hafta müsabakalarının programı belli oldu. 2022-2023 sezonu 12 Ağustos Cuma günü oynanacak Altay-Yılport Samsunspor maçı ile açılacak. 

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamada stadyumunda bakım onarım çalışmaları devam eden Bodrumspor, Pendikspor, Sakaryaspor ve Tuzlaspor'un stat bilgilerinin boş bırakıldığı belirtilerek, ilgili müsabakaların hangi statlarda oynanacağının daha sonra ilan edileceği duyuruldu.

Çaykur Rizespor sezonun ilk maçında sahasında Ankara Keçiörengücü'nü konuk edecek.

3. haftayı 'bay' geçecek olan yeşil-mavililer, 5. haftada Yılport Samsunspor'u, 7. haftada ise Bodrumspor'u Rize'de konuk edecek.

Atmacalar; 2. haftada Altaş Denizlispor, 4. haftada Yeni Malatyaspor, 6. haftada Adanaspor ve 8. haftada Altay ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.

8 Haftalık Program
Spor Toto 1. Lig'de ilk 8 haftanın programı şu şekilde:

-1. Hafta
12 Ağustos Cuma: 

21.00 Altay-Yılport Samsunspor (Alsancak Mustafa Denizli) 
13 Ağustos Cumartesi:
17.00 Manisa FK-Boluspor (Mümin Özkasap) 
19.15 Çaykur Rizespor-Ankara Keçiörengücü (Çaykur Didi) 
21.45 Gençlerbirliği-Altınordu (Eryaman) 
21.45 Eyüpspor-Altaş Denizlispor (Eyüp) 
14 Ağustos Pazar:
17.00 Bodrumspor-Yeni Malatyaspor (Stadı açıklanmadı) 
20.00 Sakaryaspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı) 
15 Ağustos Pazartesi: 
21.00 Adanaspor-Tuzlaspor (Yeni Adana) 
21.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Pendikspor (Erzurum Kazım Karabekir)

-2. Hafta
19 Ağustos Cuma: 

21.00 Boluspor-Gençlerbirliği (Bolu Atatürk) 
20 Ağustos Cumartesi:
17.00 Tuzlaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Stadı açıklanmadı) 
19.15 Yılport Samsunspor-Eyüpspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 
21.45 Altınordu-Sakaryaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 
21 Ağustos Pazar:
17.00 Ankara Keçiörengücü-Bodrumspor (Aktepe) 
17.00 Pendikspor-Altay (Stadı açıklanmadı) 
19.15 Yeni Malatyaspor-Adanaspor (Yeni Malatya) 
21.45 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Gürsel Aksel) 
22 Ağustos Pazartesi: 
21.00 Altaş Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk) 

-3. Hafta
26 Ağustos Cuma: 

21.00 Eyüpspor-Yeni Malatyaspor (Eyüp) 
27 Ağustos Cumartesi: 
17.00 Manisa FK-Altaş Denizlispor (Mümin Özkasap) 
19.15 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yılport Samsunspor (Erzurum Kazım Karabekir) 
21.45 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk) 
28 Ağustos Pazar: 
17.00 Beyçimento Bandırmaspor-Göztepe (Bandırma 17 Eylül) 
17.00 Bodrumspor-Adanaspor (Stadı açıklanmadı) 
19.15 Gençlerbirliği-Pendikspor (Eryaman) 21.45 Altay-Ankara Keçiörengücü (Alsancak Mustafa Denizli) 
29 Ağustos Pazartesi: 
21.00 Sakaryaspor-Tuzlaspor (Stadı açıklanmadı) 
(Çaykur Rizespor bu haftayı 'bay' geçiyor)

-4. Hafta 
2 Eylül Cuma: 

20.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Gürsel Aksel) 
3 Eylül Cumartesi: 
16.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Stadı açıklanmadı)
16.30 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Stadı açıklanmadı)
20.00 Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya) 
4 Eylül Pazar: 
16.30 Ankara Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe) 
16.30 Pendikspor-Boluspor (Stadı açıklanmadı) 
20.00 Altaş Denizlispor-Beyçimento Bandırmaspor (Denizli Atatürk) 
20.00 Adanaspor-Altay (Yeni Adana) 
5 Eylül Pazartesi: 
20.00 Yılport Samsunspor-Manisa FK (Samsun Yeni 19 Mayıs) 

-5. Hafta
9 Eylül Cuma: 

20.00 Boluspor-Göztepe (Bolu Atatürk) 
10 Eylül Cumartesi: 
16.30 Beyçimento Bandırmaspor-Ankara Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül) 
20.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman) 
20.00 Sakaryaspor-Altaş Denizlispor (Stadı açıklanmadı) 
11 Eylül Pazar: 
16.30 Manisa FK-Yeni Malatyaspor (Mümin Özkasap) 
16.30 Çaykur Rizespor-Yılport Samsunspor (Çaykur Didi) 
20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp) 
20.00 Altay-Bodrumspor (Alsancak Mustafa Denizli) 
12 Eylül Pazartesi: 
20.00 Altınordu-Pendikspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 

-6. Hafta
16 Eylül Cuma: 

20.00 Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya) 
17 Eylül Cumartesi: 
13.30 Ankara Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Aktepe) 
16.00 Altaş Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk) 
19.00 Eyüpspor-Beyçimento Bandırmaspor (Eyüp) 
19.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 
18 Eylül Pazar: 

13.30 Tuzlaspor-Pendikspor (Stadı açıklanmadı) 
16.00 Bodrumspor-Manisa FK (Stadı açıklanmadı) 
16.00 Yılport Samsunspor-Sakaryaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 
19.00 Göztepe-Altınordu (Gürsel Aksel) 

-7. Hafta
1 Ekim Cumartesi: 

13.30 Pendikspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı) 
16.00 Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor (Stadı açıklanmadı) 
19.00 Altay-Eyüpspor (Alsancak Mustafa Denizli) 
19.00 Çaykur Rizespor-Bodrumspor (Çaykur Didi) 
2 Ekim Pazar: 

13.30 Manisa FK-Adanaspor (Mümin Özkasap)
13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)
16.00 Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk)
19.00 Altınordu-Ankara Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu) 
3 Ekim Pazartesi: 
20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altaş Denizlispor (Erzurum Kazım Karabekir) 

-8. Hafta 
7 Ekim Cuma: 

20.00 Adanaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Adana) 
8 Ekim Cumartesi: 
13.30 Ankara Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)
13.30 Bodrumspor-Sakaryaspor (Stadı açıklanmadı)
16.00 Eyüpspor-Manisa FK (Eyüp)
19.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 
9 Ekim Pazar: 
13.30 Tuzlaspor-Altınordu (Stadı açıklanmadı) 
16.00 Yeni Malatyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Malatya) 
19.00 Altaş Denizlispor-Pendikspor (Denizli Atatürk) 
10 Ekim Pazartesi: 
20.00 Altay-Çaykur Rizespor (Alsancak Mustafa Denizli)

Bu habere ifade bırak!

  • 0
    KIZGIN
  • 0
    ÜZGÜN
  • 0
    BEĞENMEDİM
  • 0
    BEĞENDİM
  • 0
    İNANILMAZ
  • 0
    SEVDİM
  • 0
    HAHAHA
  • 0
    ALKIŞ
YORUM EKLE