Albayrak'tan Samsun-Sarp Demiryolu İçin Önemli Açıklama

Albayrak'tan Samsun-Sarp Demiryolu İçin Önemli Açıklama

 • 0
 • 2

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Rize Ticaret Borsası'nda iş adamları ile düzenlenen toplantıda önemli açıklamalar da bulundu.

Toplantının bir bölümü basına açık yapılırken iş adamları ile yapılan soru cevap kısmı basına kapatıldı. İş adamları ile önemli konular üzerinde konuşulan toplantıda Samsun, Sarp demir yolu ile ilgili de Bakan Albayrak’a projenin öneminden bahsedildi.

Bakan Albayrak bu proje üzerinde çalıştıklarını ve önemsediklerini belirterek, ”Şu an benim açıklama yapmam doğru değil fakat bu konu ile ilgili çalışmalarımız var. Cumhurbaşkanımız bu konuyla ilgili hassasiyeti var çalışmalar yapılıyor. Yakında kendisi bununla ilgili bir açıklama yapacaktır” dedi.

Haber :

Rize Belediyesi, 'Vilayet Nizamnamesi'ne göre hangi tarihi kuruluş yılı olarak kabul eder?

 • Cihan kopuz İstanbul

  Cihan kopuz İstanbul

  Suriye'de kurulmaya çalışılan Erol Kordon İstanbul baton Rusya Türkiye devlet demiryolları hasır Demir Türkiye'ye büyük rantlar kazandırır bütün Karadeniz trenin geçtiği geçtiği güzergahlar da maddi manevi katkısı olur Türkiye için kısacası çok iyi olur gelişme daha çok olur daha iyi olur ben bu görüşe katılıyorum 6 istiyorum sayın cumhurbaşkanımızı bize Berat albayrağı Rize miyiz için artı Türkiye için önemli bir görüş inşallah gerçekleşir artı Rize havaalanında bekliyoruz kısa zamanda bitirip havalarda müze İstanbul ve Türkiye'nin her yerinden rize'ye bizi havaalanına iniş yapması cenabı Allah gösterir bize inşallah amin amin amin ecmain Allah reisimize ve onun gibi görüşte olanlara Türkiye için Türkiye alandan ben Rizeli AK partili demiyorum Recep Tayyip Erdoğan cenabı Allah Allah Allah bu ne tüm sevdiklerinle birlikte seyahat abiye uzun ömürler versin ihtiyacı var bugün sana değil Türkiye'nin Allah razı olsun Allah hastalık vermesin zeval vermesin amin amin amin ecmain

  Cevap yaz
  02.12.2019 22:23
 • MEMİŞ

  MEMİŞ

  HIC DEYILSE ERZURUMDAN RIZEYI BAĞLAYIN

  Cevap yaz
  30.11.2019 22:39
Yorum Yap